Canlı Yayın GTA 5 izle

Gta 5 nihayet çıktı. XBox ve PS kullanıcılarının deneyimlerini Canlı yayın olarak izleme imkanını sizler için sunuyoruz.


Gta 5 live movie

Bildiğiniz gibi Gta 5′i Psn ve Xbox Store’lerden dijital olarak satın alan oyunseverler, saatler 24:00′ı gösterdiği gibi oyunu oynamaya başladılar. Birçok Gta 5 sever oyunu PS3 konsolu üzerinden oynuyor. Xbox üzerinden oynayanlara şu an için denk gelmedim ancak kesinlikle vardır.Bunun dışında artık Gta 5 haberlerine ve videolarına daha sık yer vereceğimizi belirtmek istiyorum.

Ben sabahtan beri sizlerle paylaşmış olduğum ilk yayını takip ediyorum.İki kafadar 200 saatlik maraton isimli canlı Gta 5 yayınında oyunu bitirmeyi amaçlamışlar.Neden 200 saat dediklerini bilmiyorum ancak aldığımız Gta 5 haberlerine göre oyun 100 saatlik bir oyun.Demekki kendilerine oyunu bitirebilmek için 100 saat fazladan süre tanımışlar.Gta 5 Canlı yayınını, player’ın özelliklerinden yüksek kalitede izleyebilirsiniz.Ancak eğer internet hızınız yeterli değilse takılmalar yaşayabilirsiniz.Ben “Medium” kalitede sorunsuz izliyorum.Eğer internet hızınız yüksek ise, “High” veya “Source” seçeneklerini denemenizi tavsiye ederim.Yüksek çözünürlükte izlemek gerçekten mükemmel.Ben sözü uzatmadan sizleri Canlı Gta 5 yayınları ile baş başa bırakmak istiyorum.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.1/10 (117 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +33 (from 37 votes)
Canlı Yayın GTA 5 izle, 9.1 out of 10 based on 117 ratings
Canlı Yayın GTA 5 izle” üzerine 1 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>